دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران‌‌‌
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی (ISAPS) ‌‌‌
عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ‌‌(ISPAS)

پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی

گاهی اوقات پوست شکم خصوصاً بعد از بارداری و نوسانات شدید وزن، دچار افتادگی بدشکلی می شود. گاهی نیز در کنار افتادگی های پوست و عضلات این ناحیه ، چربی های اضافی تجمع پیدا می کنند. راهکار ابداع شده توسط متخصصان حوزه زیبایی برای رفع این مشکل ، بهره بردن از مزایای ابدومینوپلاستی و پروسه های پیکرتراشی است. به کمک روندهای نامبرده ، مشکلات موجود در ناحیه ابدومینال برطرف شده و با تخلیه چربی ها ، لاغری شکم و پهلو پدید می آید.  جراح با انجام ارزیابی دقیق قبل از تصمیم گیری در خصوص نتیجه درمان ، از بیمار می خواهد تا انتظارات خود از انجام پروسه انتخاب شده را با او به اشتراک گذاشته و اطلاعات کامل سابقه پزشکی خود را بیان کند. وی از این اطلاعات در کنار اطلاعات به دست آمده از معاینه و بررسی ناحیه شکم و پهلو ، ایراداتی را که باید در طول جراحی رفع شوند شناسایی کرده و از مجموعه آنها بعنوان شاخص هایی برای ترسیم یک طرح درمان منطقی و اتخاذ یک تصمیم درست در انتخاب تکنیک مناسب برای خلق نتیجه مطلوب و طبیعی از جراحی ، متناسب با نیازهای هر بیمار بهره می برد. در ادامه ، با توضیحات بیشتر دکتر شهریار حدادی ، از حاذق ترین جراحان فوق تخصص جراحی های پلاستیک و زیبایی ، همراه ما باشید.

آدرس کلینیک

تهران، میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، کوچه برادران شریفی، پلاک ۴۲، طبقه ۲

برای دریافت مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید!

لیپوماتیک ، روشی موثر در لاغری شکم و پهلو

چاقی موضعی ، معضل خیلی از افرادی است که برای انجام پروسه های پیکرتراشی ، به فوق تخصص جراحی های پلاستیک مراجعه می کنند. منظور از چاقی موضعی ، تجمع چربی اضافه به طور نامساوی در نقاط مختلف بدن است.

اکثر ما از جمع شدن بافت چربی در شکم یا پهلو یا هر دو تجع در هر دو ناحیه ، ناراضی هستیم. پروسه لیپوماتیک که توسط دکتر حدادی به کمک دستگاه پال PAL به انجام می رسد ، این قابلیت را دارد تا لاغری پهلو و شکم را میسر سازد.

برترین مزیت های بهره گفتن از تکنولوژی جدید PAL توسط تیم مجرب دکتر شهریار حدادی ، عدم پیدایش ورم و کبودی شدید ، ایمنی بالا و ماندگاری بیشتر چربی جهت تزریق بعد از تخلیه است. خروج یکدست بافت های چربی طی تکنیک مذکور ، از وقوع ناهمواری های پوستی پس از انجام فرایند جلوگیری می کند.

متقاضیان عزیزی که برای حفظ سلامت بدن از طریق دستیابی به اندام ایده آل ، تمایل به انجام پروسه های ابدومینوپلاستی و پیکرتراشی دارید ، می توانید با دکتر شهریار حدادی تماس گرفته یا به مطب ایشان مراجعه نمایید ؛ سپس با انجام مشاوره های تخصصی ، اقدام بعدی یعنی قرار گرفتن تحت فرایند منتخب را به بهترین نحو دنبال کنید.

 

تکنیک کم تهاجم و ایمن ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی از پروسه های پیکرتراشی به حساب می آید که به سبب مزایا و نتایج خوبی که همراه دارد ، توجه متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است. تمامی مراجعین زیباجو ، تمایل دارند در کنار انجام جراحی زیبایی و دستیابی به نتیجه مطلوب ، تحت متد و تکنیک های ایمن و کم تهاجم جراحی قرار بگیرند. به لطف پیشرفت های حاصل شده در این زمینه و تسلط پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک بر این روش ها ، تحقق این خواسته امکان پذیر است.

پیکرتراشی ، روشی سریع برای رسیدن به اندامی ایده آل و مطلوب

همانطور که همه ما میدانیم ، امروزه زمان ، با ارزش ترین دارایی است و همه ما میخواهیم بهترین بهره را از آن ببریم. در عصر حاضر روندهای جراحی به سمتی پیش می روند که در کوتاه ترین زمان ، نتیجه دلخواه را برای شما پدید آورند. بدین ترتیب می توانید مدت زمان بیشتری از استایل ایده آل خود لذت برده و زمان کمتری را صرف گذراندن دوره های نقاهت کنید.

تحت نظارت دکتر حدادی ، روندهای پیکرتراشی که با هدف فرم دهی نواحی مختلف بدن و لاغری شکم و پهلو به انجام می رسند ، با بهره گیری از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات این حوزه صورت می پذیرند. شما پس از پایان فرایند ، موفقیت در نتیجه و رسیدن به هدف خود را تجربه می کنید.

دکتر شهریار حدادی در انجام عمل ابدومینوپلاستی برای خارج کردن چربی ها از دستگاه پال (PAL) استفاده می کنند که در قیاس با متدها و روش های سنتی ، کم تهاجم تر بوده و مزیت هایی را به همراه دارد. در ادامه به نکات مثبت تکنیک نامبرده می پردازیم :

انجام عمل ابدومینوپلاستی چه اهدافی را دنبال می کند ؟

اصلی ترین هدف از انجام جراحی مذکور ، رسیدن به تناسب اندام در ناحیه ابدومینال و پهلوها می باشد. به مرور زمان ممکن است افراد به دلایل مختلف شاهد تجمع چربی هایی در نواحی گفته شده باشند. در ابتدا ممکن است از برنامه های ورزشی و رژیم ها غذایی استفاده کرده ولی با گذشت زمان نتیجه مطلوب و دلخواه حاصل نشده باشد. از این بابت برای رفع چربی های مقاوم شکم و پهلو و برطرف کردن حالت برجسته و جلو آمده شکم ، به انجام عمل ابدومینوپلاستی روی می آورند.

به منظور کسب اندامی متناسب و ایده آل لازم است در جلسه مشاوره تخصصی با دکتر شهریار حدادی تمامی اطلاعاتی که پزشک خواستار آن هاست را به صورت کامل ارائه دهید و توصیه های گفته شده از جانب ایشان را مهم بشمارید.

پیمایش به بالا

درخواست مشاوره رایگان!