تخفیف استثنایی یلدایی

UP TO 20%

تا قبل یلدا وقتتو رزرو کن تخفیف بگیر

دکتر شهریار حدادی

 

دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران‌‌‌
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی (ISAPS) ‌‌‌
عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ‌‌(ISPAS)

لیفت صورت

ریتیدکتومی (Rhytidectomy) یک پروسیجر جراحی معروف صورت، گردن یا هردو می باشد که اغلب با عنوان لیفت صورت شناخته می شود. اولین قدم در فاز ورود به این جراحی، شرکت در جلسه مشاوره ای است که از نگاه دکتر شهریار حدادی، فوق تخصص جراحی پلاستیک ، یک فرصت طلایی است که در طول آن پزشک بعنوان یک مستمع صبور، دغدغه های بیمار در خصوص ایرادات چهره و انتظارات او از نتیجه جراحی را می شنود و با انجام تست ها و ارزیابی های لازم، به پشتوانه دانش، تجربه، خلاقیت و نگاه هنری خود و نیز با بهره گرفتن از تکنیک های متناسب با نیازهای بیمار، نتیجه طبیعی را در چهره او خلق می کند. در این جراحی، تقویت عضلات صورت، برداشته شدن چربی اضافی یا تزریق چربی به صورت بر حسب نیاز بیمار و نیز پیرایش پوست برای رفع افتادگی آن، چارچوب کلی است که در این فرایند دنبال می شود. لازم به ذکر است که در تلاش برای تحقق خلق یک نتیجه چشم نواز و در عین حال طبیعی، گاهی جراحی لیفت صورت به صورت ترکیبی یعنی همراه با جراحی های دیگر در صورت انجام می پذیرد.

آدرس کلینیک

تهران، میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، کوچه برادران شریفی، پلاک ۴۲، طبقه ۲

برای دریافت مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید!


ثبت شماره جهت مشاوره


تماس: 02126806537

فرایند ترکیبی، روش نوین و انحصاری دکتر شهریار حدادی در لیفت صورت

لیفت صورت ، هدف بازیابی جوانی از دست رفته در این اندام را از طریق تقویت عضلات در صورت انجام می دهد. در این پروسیجر ، در صورت تمایل بیمار، بمنظور خلق کانتوری جذاب تر در صورت، تزریق چربی نیز اجرا می شود. علاوه بر این موارد ، دکتر حدادی، با هدف ایجاد هارمونی بیشتر در صورت و خلق نتیجه ای نچرال ، از رویکرد انحصاری خود یعنی استفاده از فرایند ترکیبی استفاده می کند. به این معنی که در طول جلسه مشاوره ، پزشک با ارزیابی ایرادات صورت که زیبایی سایر بخش ها را پوشش داده و آنها را کم رنگ کرده ، اجرای همزمان سایر جراحی های زیبایی مورد نیاز در صورت از قبیل بلفاروپلاستی ، لیفت سانترال لب و غیره را نیز پیشنهاد می دهد.


ثبت شماره جهت مشاوره


تماس: 02188777141

در راستای انجام این پروسه ، دکتر حدادی بر پایه علم و تجربه خود در زمینه جراحی های پلاستیک و زیبایی ، در خصوص موارد مهم ذیل ، اطمینان و آسودگی خاطر را برای متقاضیان لیفت صورت به ارمغان می آورد

پیمایش به بالا

درخواست مشاوره رایگان!