دکتر شهریار حدادی

پروتز سینه

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران‌‌‌
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی (ISAPS) ‌‌‌
عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ‌‌(ISPAS)

در راستای رسیدن به یک اندام ایده آل و متناسب ، عمل های زیبایی متعددی قابل انجام هستند که جراحی پروتز پستان را می توان یکی از آن ها دانست . جراحی پروتز سینه فرایندی است که با هدف حجم و فرم دهی به سینه ها یا ترمیم آنها بعد از درمان سرطان سینه و اجرای جراحی ماستکتومی یا درمان نقص های مادرزادی در این اندام انجام می پذیرد. در طول اجرای آن ، از ایمپلنت های سینه برای تحقق اصلاحات فوق الذکر استفاده می شود. این ایمپلنت ها که با هدف بهبود سایز و شکل سینه ها مورد استفاده قرار می گیرند، به تائید سازمان غذا و دارو رسیده اند. دکتر شهریار حدادی از برترین جراحان فوق تخصص پلاستیک ، با تاکید بر روی اهمیت طبیعی بودن نتیجه جراحی ، در ادامه ، توضیحات بیشتری را در خصوص این فرایند در اختیار متقاضیان قرار داده اند.

آدرس کلینیک

تهران، میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، کوچه برادران شریفی، پلاک ۴۲، طبقه ۲

برای دریافت مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید!

اهداف جراحی پروتز سینه

این فرایند جراحی، علاوه بر اهداف زیبایی ، در برخی موارد ، هدف ترمیمی را برای بازیابی و ترمیم سینه هایی دنبال می کند که در پی یک رویداد ناخوشایند از قبیل ابتلا به سرطان سینه و جراحی ماستکتومی از دست رفته اند. تحقیقات انجام شده حاکی از این امر هستند که این فرایند ، اعتماد به نفس بانوان و حس رضایت آنها از ظاهرشان را افزایش داده و نقش مثبتی در بهبود کیفیت زندگی زناشویی آنها داشته است.

توضیحات مهم و کلیدی در خصوص عمل پروتز سینه

زیباجویان ، به هنگام مراجعه به مطب پزشک ، سوالاتی در ذهن خود داشته که پاسخ آن ها را از جراح منتخب جویا می شوند. در ادامه ، دکتر حدادی ، مهم ترین مواردی را که دغدغه مشترک اکثر مراجعه کنندگان هستند ، بیان می کنند :

زیباجویان عزیز دقت فرمایند که برای کسب نتیجه مطلوب از عمل افزایشی سینه ، لازم است به تمامی نکات ، توصیه ها و راهنمایی های ارائه شده از سوی پزشک توجه نموده و به آن ها عمل نمایند.

پیمایش به بالا

درخواست مشاوره رایگان!